Як часто Ви чули, що немає жодного результату від тренувань у тренажерному залі? Звинувачувати в цьому можна кого завгодно, але істина цьому притаманна одна – неправильно складена програма тренувань. Якщо більшу частину часу в залі проводити на біговій доріжці, з метою спалити якомога більше калорій, то це буде стрімким початком не стрімкої втрати ваги.

Наш організм вміє адаптуватися під будь-які навантаження, а якщо такими є кардіо-навантаження зі зниженою інтенсивністю, то втрата калорій відбувається тільки вчасно піддавання організму таким навантаженням.

Запустити метаболізм і підвищити витрачання калорій допомагають силові тренування. Після таких навантажень, процес зменшення калорій у Вашому організмі запуститься вже у фоновому режимі. Знову ж таки, не варто кидатися в крайнощі і, нехтуючи кардіо-навантаженнями, задовольнятися одними лише силовими вправами.

Поставимо наголос на основних підходах до формування ефективного тренування:

  1. Розраховуйте на кількість занять від 2 до 3 разів на тиждень
  2. Обов’язково проведіть розминку за допомогою базових вправ для розігріву м’язів і суглобів. Підготуйте їх до фізичних навантажень, щоб уникнути небажаних травм.
  3. Базова складова продуктивного тренування, це поєднання кардіо та силових навантажень.
  4. Кругові тренування, як і виконання трисетів або супер-сетів, активізують усі резервні запаси енергії організму і прискорюють втрату ваги.
  5. Забудьте про такий підхід, як закачування певних груп м’язів. Цим Ви ігноруєте і наражаєте на небезпеку не менш важливі частини тіла. Додайте акцент на проблемні зони, але не забувайте про необхідність підтримки тонусу всього тіла. Адже це не тільки Ваша краса, а й здоров’я.
  6. Заминка після тренування, це фінішна пряма, якою Ви просуваєтеся до своєї мети. Це передбачає собою біг на біговій доріжці та розтяжку. Без розтяжки Ваші м’язи втрачатимуть еластичність і сповільняться в рості.