Фундамент параметрів, на якому ґрунтується вибір ракетки, складається з матеріалу, ваги, розміру ручки і діаметра голови ракетки.

При виборі повноцінної 27-ми дюймової ракетки, зверніть вашу увагу на варіанти, які пропонує виробник. Починається вага від 255 грам для 27-ти дюймових ракеток і варіюються до 320-ти для професійних ракеток. Під час вибору ваги слід, звісно ж, звернути увагу на ваші фізичні дані, як чисто ви б’єте по м’ячу, адже під час додавання кожних 10-ти грамів змінюється відчуття у ваших м’язах, звісно ж, підвищується ймовірність отримання травм і небажаних наслідків. Обов’язково, якщо будете змінювати вагу у вищий бік, робіть це поступово, щоб унеможливити отримання травми.

Розмір ручки. Важливим параметром вибору ракетки для дорослих є розмір ручки. Маркування здійснюється виробником розміром від 1 до 5-ти. 1 – найменший розмір, 5-й – найбільший. При виборі ручки індивідуально для Вас, пам’ятайте про правило 1-го сантиметра – відстані між великим і середнім пальцем. Якщо у Вас цей розмір становить 1 см, то ця ручка оптимальна для Вас. Якщо відстань відсутня – слід задуматися про вибір на розмір більше. Аналогічним чином слід вчинити, якщо відстань більша за один сантиметр.

Матеріал. На сьогоднішній день виробники пропонують 3 основні матеріали: найпростіший – це алюміній, за ним йде міцніший – графітний композит, і на вершині якості – цілісний графіт.

  1. Алюмінієва ракетка найдешевша і найлегша з усіх лінійок тенісних ракеток, що робить її чудовим вибором новачків. За легким і чутливим матеріалом, Вам буде простіше зчитувати інформацію про правильність нанесення удару.
  2. Матеріал графітний композит є початком ракетки з графіту. Це напівпрофесійна ракетка, в яку додані деякі частини алюмінію в обід ракетки, щоб полегшити саму конструкцію. Ними грають зазвичай дівчата, люди похилого віку або юніори, що наближаються до професіоналів. У своєму виконанні ця ракетка точно передає відчуття удару м’яча, є логічним продовженням алюмінієвої ракетки і наступним кроком до графітової ракетки.
  3. На вершині піраміди матеріалів у тенісному світі стоїть графіт. Дуже цікавий матеріал, кожен виробник ракеток виконує його по-різному – випалюванням, вакуумом або в холоді. Графіт має особливість реагувати на дбайливе поводження, якщо уникати прямих сонячних променів, морозу, або вологи, ракетка прослужить вічно, зберігши всі свої якості на найвищому рівні. Графітний матеріал дає змогу грати повноцінний п’ятисетовий матч за спекотної погоди, водночас ігрові якості ракетки не зміняться, що є головним показником.

Розмір голови ракетки. Розмірів дорослих ракеток не так багато – від 95, до 110 дюймів. Ракеткою, діаметром головки 95 дюймів, грали всього кілька людей у світі. Але починати краще з великої голівки, тому що у великої голівки більший центр влучання по м’ячу, більша передача відчуттів і допомоги під час удару початківцям. Також у великих голівках використовується широкий обід, що дає змогу пом’якшувати помилки. Рекомендуються для початківців, або гравцям з отриманими в минулому травмами. Стандартним для 27-ти дюймової дорослої ракетки є розмір головки в 100 дюймів, і вона рекомендується для гравців різного віку.

Якщо Вам вдалося підібрати ракетку за параметрами вище, залишається тільки знайти свого виробника для комфортної гри.